Helemaal top en goed nieuw!
Via de website vond ik de volgende informatie:
United States of America, Canada, Hong Kong, Israel, Singapore, Sudan, Austria, and Iran zijn landen waar je deze app niet op mobiel mag installeren... hoe lang nog voor de eu ook bij die lijst staat??
Ha, een positieve reactie en een goede vraag @nelis. Het klopt dat AtomicDex wordt tegengewerkt door deze landen, maar zo'n verbod is hetzelfde als een verbod om internet te gebruiken. AtomicDex is precies zoals Bitcoin opensource en is bewust zo opgezet dat iedereen de broncode kan kopiëren an aanpassen. Dat gebeurt al en een nagenoeg identieke versie heet bijvoorbeeld Dogedex en wordt gebruikt in de landen die jij noemt. Atomicdex en dogedex delen data die over het internet wordt verspreid zoals dat ook bij corewallets gebeurt.
Ook de fed lijkt dit te doen, maar dat via een geautoriseerd kanaal. Te toevallig om niet waar te zijn gebruiken ze dezelfde techniek (atomic crosschain swaps) en zelfs dezelfde programmeertaal (Rust). Via de volgende link lees je hoe ver ze gevorderd zijn met CBDC (Je hoort het goed): Onder codenaam Cedar presenteren ze trots hoe ver ze zijn: https://www.newyorkfed.org/medialibrary/media/nyic/project-cedar-phase-one-report.pdf en lezen wij waar ze mee bezig zijn.
interessant stukje tekst, altijd leuk om te lezen als mensen ergens mee bezig zijn en de moeite nemen hierover een verhaalje te publiceren.
Wat ik me nog afvroeg, die achterlopende testversie waar EFL geen onderdeel van is, komt dat door de beperkte liquiditeit van de EFL markt, of heeft dat een andere reden?
ook nog iets wat me is opgevallen, de waarde van EFL wordt tot 0 gedecimeerd zodra er 24 geen volume op de markten is vastgesteld, want deze wordt vanuit externe bronnen afgelezen zoals bijvoorbeeld coinmarketcap (waar nog altijd geen EFL markt zichtbaar is, omdat EFL niet de benodigde 5000 dollar aan transactievolume per dag bereikt, iets wat je overigens slechts eenmaal hoeft te behalen en dan goed getimed een berichtje sturen is voldoende). Als je dan zo veel verschillende markten in de app beschikbaar hebt, waarom dan geen gemiddelde prijsberekening binnen de komodo app zelf, berekend in real time op basis van de onderliggende markten, in plaats van vertrouwen op gegevens van een derde partij?
Dit weekend ben ik weer eens op mijn oog geslagen, was alweer een tijdje geleden. Deze keer omdat ik Engels sprak in een nachtclub waar mensen niet zo navo gezind zijn. Ik had gelukkig voldoende vrienden om me heen om erger te voorkomen, maar het is letterlijk weer een klap in mijn gezicht. Ik lig al bijna een week in bed te rusten om het geheel te laten genezen en wil om deze reden mezelf ook niet op stream laten zien, want teveel mensen die een hekel hebben aan mijn toekomstbeeld zouden daar genot van ondervinden en ik wil voorkomen dat de NCTV weer leuke memes kan fabriceren voor het geval ze mijn persoon weer eens willen aanvallen om de voortgang te stagneren. Ik denk de laatste paar dagen om die reden veel na over het waarom van mijn pogingen die ik onderneem om een ander wereldbeeld te realiseren en waar ik 10 jaar geleden aan dit avontuur begon uit liefde voor mijn medemens is dat na 10 jaar aan teleurstellingen inmiddels ontwikkeld naar een gegronde haat richting mijn medemens.
Ik wil hierbij iedereen bedanken voor het aantonen van mijn ongelijk, mensen zijn niet bereid om buiten hun comfortzone te treden en houden graag vast aan het oude. Ik heb niet anders dan mijn eigen naiviteit te danken aan het feit dat ik ondanks de kansen die ik voor mezelf heb ontwikkeld momenteel met lege handen sta. Voor het nieuwe jaar lijkt het me dan ook verstandig om niet langer mijn inzet te tonen voor iets waar men toch niet op zit te wachten, goed, er is nog een week te gaan tot mijn actie voorbij is en ik schrijf nog altijd dagelijks mensen aan van wie ik weet dat ze het verschil kunnen maken, maar de kans dat er iemand in mijn woorden gaat geloven in deze laatste week van het jaar lijken mij nihil.
Geen bitcoin verjaardagsfeestje meer voor mij, want de gemeenschap waar wel naar wordt geluisterd duwt bitcoin een kant op waar ik geen toekomst in zie en ik ook geen onderdeel van wil uitmaken.
Het blijft jammer dat mijn gebrek aan communicatief vermogen en inzicht voor het grotere geheel ervoor heeft gezorgt dat mijn invloed vandaag de dag volledig afwezig is, toch blijf ik zo koppig om bij mijn eigen gevoel te blijven en niet in te geven in de gedachte dat ik ergens water bij de wijn had moeten doen. De veranderingen die ik graag zou willen zien in de maatschappij worden niet gedeeld door anderen en daarmee rest mij slechts de conclusie dat ik dan maar afscheid moet nemen van die anderen, dat is mijn realiteit van vrijheid en daar heb ik vrede mee. Zoals ik al vaker heb opgemerkt, in mijn eentje gaat het me niet lukken.
Ook in de maand december is het niet gelukt om sympathie te vinden voor mijn ideeen en is de boodschap niet doorgedrongen dat EFL onder de huidige condities een verloren zaak is. Zoals ik al vaker heb herhaald is het een kwestie van tijd voordat dit project door overheden verboden zal worden en ik neem het de twee ontwikkelaars op dat moment ook niet kwalijk om afstand te nemen van het project en de lieve vrede te bewaren door dan maar de handdoek in de ring te gooien, er is zoals na bijna 9 jaar duidelijk is geworden toch helemaal niemand die er iets om geeft wat we hier doen.
Er zijn nu eenmaal meer mensen nodig en die ga je niet vinden door af te wachten, daarvoor zal je met een verhaal moeten komen dat je dagelijks, tot in het einde der tijden blijft herhalen, want de mensen zijn de weg kwijt en niet bereid om vrijwillig een stap te nemen. Als je ze niet motiveerd gaat er niets gebeuren en wat dat betreft de complimenten aan bijvoorbeeld een Elon Musk, die wel met een goede strategie komt om de markten te bespelen en de aandacht naar zich toe weet te trekken. Ongeacht of je dat aanspreekt of niet zorgt het namelijk voor een discussie en dat is altijd mijn enige doel geweest, er zijn namelijk zo enorm veel invalshoeken te verzinnen, daar kan 1 persoon, 1 groep , 1 nieuw land of zelfs 1 volledig decentraal gediversificeerde cryptomunt geen uitkomst aan bieden.
De kans die er was is verkeken, het is voor mij duidelijk geworden dat er binnen de projecten waar ik me aan heb verbonden geen ambitie is om een discussie aan te wakkeren, er wordt juist hopeloos getracht controle uit te oefenen om de zaken binnen de gewenste lijntjes te laten verlopen. Concreet binnen EFL betekend dit dat mensen die zich politiek uiten verketterd moeten worden en dat is dan maar zo. Mocht iemand er behoefte aan hebben dan wil ik hierbij mijn oprechte excuus aanbieden voor het uitspreken van mijn gevoelens, ik had beter moeten weten en slechts voor mezelf moeten kiezen, dan had ik nu op een eiland kunnen genieten van mijn pensioen.
Het is niet anders, ik mik liever op een moeilijk doel dat ik mis, dan dat ik het er me gemakkelijk vanaf maak. Voor mezelf ben ik nog altijd in de overtuiging dat ik gewonnen heb, omdat ik namelijk altijd mijn eigen gevoel heb gevolgd en nooit ben overgegaan op extreme middelen, maar dat betekend wel dat ik als persona non grata zit opgescheept met een blauw oog in een verlept huurappartement zonder middelen om de verandering die ik graag in de werld zou willen zien kracht bij te zetten.
Ik wens iedereen van harte succes met het nastreven van hun dromen in het nieuwe jaar 2023 en prijs me gelukkig dat ik voor dat kankervolk niet langer mijn best wil doen. Het duurde even om tot dat inzicht te komen, maar ik denk echt dat het beter is als we onszelf maar gewoon uitroeien, zo'n kernbom is dan ineens een best goede oplossing, dus kerstman, als u meeleest, een stuk of 300 tegelijkertijd een beetje verspreid overdeze planeet aub, hoef ik ook niet meer toe te kijken hoe iedereen zijn eigen hachje probeert te redden door te profiteren van die ander.